sanalbas<meta http-equiv=
Haber Detayı
18 Mayıs 2015 - Pazartesi 14:00 Bu haber 2271 kez okundu
 
TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU'NDAN NURSAÇAN'A ZİYARET
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen 13’üncü olağan genel kurulda Kayseri
Gündem Haberi
TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU'NDAN NURSAÇAN'A ZİYARET

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen 13’üncü olağan genel kurulda Kayseri Organize Sanayi Bölgesi yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen Tahir Nursaçan ve yönetim kurulunu ziyaret etti. 
Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz ve Ticaret Borsası Başkanı Şaban Ünlü de ziyarette Hisarcıklıoğlu’na eşlik etti. Ziyarette konuşan KOSB yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, “Kayseri OrganizeSanayi Bölgesi’nde birlikte yola çıktıkları yenilikçi ekip ile değişimi başlattıklarını söyledi.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ise “Organize sanayi bölgemizin yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun demek için geldik. Kayseri Türkiye’nin öncü şehirleri arasında yer almaktadır. Tahir Nursaçan ve yönetim kurulu bayrağı daha ileriye taşıyacaktır” şeklinde konuştu. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Tahir Nursaçan’a kitap hediye ederken, Nursaçan ise Hisarcıklıoğlu’na Yahyalı kilimi hediye etti.

Kaynak: (HHG) - Hacılar Haber Gazetesi Editör: KADİR ALPASLAN TANDOĞAN
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı