sanalbas<meta http-equiv=
Haber Detayı
29 Mayıs 2015 - Cuma 22:52 Bu haber 6995 kez okundu
 
KAYSERİ’ YE DEĞER KATAN MARKA HES KABLO
Marketing Türkiye Dergisi ile Akademetre Araştırma
Ekonomi Haberi
KAYSERİ’ YE DEĞER KATAN MARKA HES KABLO

 Marketing Türkiye Dergisi ile Akademetre Araştırma ve Stratejik Planlama tarafından gerçekleştirilen ‘Kayseri İtibar ve Marka Değer Performansı Araştırması’nda Hes Kablo, Kayseri’ye değer katan marka seçildi.

Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu organizasyonunda Marketing Türkiye ile Akademetre Araştırma ve Stratejik Planlama işbirliğiyle hayata geçirilen ‘Kayseri İtibar ve Marka Değer Performansı Araştırması’nda Hes Kablo, 'Kayseri’ye değer katan marka ödülü’ne layık görüldü.

İlk kez bir şehir özelinde düzenlenen ve Kayseri’ye değer katan markaları öne çıkartan ödüller kapsamında ödüle layık görüldüklerini belirten Hes Kablo Genel Müdür Ticari Yardımcısı Şükrü Kakillioğlu, “Hes Kablo olarak Boydak Holding bünyesinde bugün 130 ülkeye 152 milyon dolar ihracat gerçekleştiren büyük bir markayız. Ürün gamımız, geniş bayi ağımız ve ihracatımızla hem Kayseri’ye hem de Türkiye’ye katma değer yaratıyoruz. ‘Kayseri’ye değer katan marka’ olarak seçilmemiz hem işimizi doğru yaptığımızı bize yeniden gösterdi hem de bize gurur verdi.” diye konuştu.

Kaynak: Editör: KADİR ALPASLAN TANDOĞAN
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı