Haber Detayı
06 Mayıs 2015 - Çarşamba 22:42 Bu haber 2555 kez okundu
 
HACILAR BELEDİYE MECLİSİ MAYIS AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Hacılar Belediye Meclisi 5393 sayılı belediye kanununun 20. maddesine istinaden Mayıs Ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda
Gündem Haberi
HACILAR BELEDİYE MECLİSİ MAYIS AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Hacılar Belediye Meclisi 5393 sayılı belediye kanununun 20. maddesine istinaden Mayıs  Ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda Hacılarda faaliyet gösteren Amatör Spor Kulüplerine yardım yapılmasına karar verildi.

            Hacılar Belediye meclis salonunda gerçekleştirilen Mayıs ayı meclis toplantısına Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici başkanlık etti. Toplantıda 7 madde görüşülerek karara bağlandı.

            Gündemin birinci ve ikinci maddelerinde yer alan 2014 Yılı Kesin ve Taşınır Kesin Hesapları görüşülerek Plan Bütçe Komisyonuna havalesi oyçokluğu ile kabul edildi.

            Gündemin üçüncü maddesinde yer alan Hacılar'da faaliyet gösteren Amatör Spor Kulüplerine maddi ve ayni yardım yapılması hususu görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.        

Hacılar Belediye Meclisi Mayıs ayı toplantısının dördüncü maddesinde ise Hacılar Kütüphanesinin eski yerinin ihale ile kiraya verilmesi hususunda belediye encümenine yetki verilmesi oybirliği ile kabul edildi.

Meclis gündeminin beşinci maddesinde yer alan 2015/3 No’lu İmar Komisyon raporu görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin Altıncı ve Yedinci maddelerinde yer alan Büyükşehir Belediyesi Meclisinin 12.01.2015/22 ve 12.01.2015/24 sayılı kararlarındaki Nazım İmar Planının görüşülmesi işinin imar komisyonuna havale edilmesine oybirliği ile karar verildi.

Meclis toplantısının sonunda Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici alınan kararların Hacılar ve Kayseri için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kaynak: (HHG) - Hacılar Haber Gazetesi Editör: KADİR ALPASLAN TANDOĞAN
Etiketler:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
HACILAR BELEDİYE MECLİSİ MAYIS AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
HACILAR BELEDİYE MECLİSİ MAYIS AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Yorumlar
Haber Yazılımı